KONYA DERZ KESME

KONYA BETON ESNEMESİNE ÇÖZÜM

Hazır beton kullanıp zamandan tasarruf eden inşaat şirketleri ek bir işlemle uğraşmak zorunda kalırlar. konya Derz kesimi olarak adlandırılan bu işlem beton zeminlerdeki yüzey gerilimini de yok etmektedir.

Beton sıvı bir malzemedir ve bu malzemenin kuruması yani donması esnasında bir miktar esneme söz konusu olmaktadır. Esneyen beton ideal olan ölçüsünden sapmış olacağı için özel aletler kullanılarak kenarlardan kesimi yapılır. Halk arasında tıraşlama da denilen bu uygulama ile beton blok istenilen boyutlara kadar küçültülmektedir. Konusunda uzman ekipler tarafından uygulanan konya  derz kesimi şansa bırakılmayacak kadar önemli bir konudur. Bu kesim esnasında makinenin düzgün kullanılmaması geriye kalan ana beton plakasında çatlaklar oluşturabilir. Bu da ana beton plakanızın kalitesini olumsuz yönden etkiler. Can sıkıcı durumlarla karşılaşmamak için işin uzmanı bir ekipten yardım almakta fayda var. Avrupa standartlarında hizmet veren bu firmalar 40 cm beton kalınlığına kadar düz bir hat boyunca kesme işlemi yapabilmektedirler. Ayrıca ders kesim makineleri ile fabrika zeminlerinde drenaj ya da minik su tahliye olukları da açılmakta. Bu sayede ortamla oluşabilecek su çalışanlarınızla ve ürünlerinizle temas etmemektedir.

 konya Derz kesimi işleri eski zamanlarda toplum üzerinde olumsuz etkisi olan uygulamalardı. Hem çıkan gürültü hem de çıkan toz birçok şikâyetlere neden olmaktaydı. Ancak gelişen teknoloji ile yenilenen bu cihazlar eskisi kadar yüksek ses ve toz yoğunluğu oluşturmadan gerekli düzenlemeleri yapabilmektedirler.

 

Hızlı iletişim
  • +905320545201
  • 05320545201
  • buyuksehirkarot@gmail.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim

Konya Karot , Konya Beton Kesme Firması

Uzman, tecrübeli, hizmette sınır tanımayan kadromuzla bünyemizdeki her öğrenciyi özgüveni yüksek, araştıran, problem çözebilen, sevmeyi ve sevilmeyi bilen, empati kurabilen, düşünen ve üreten bir birey olarak yetiştirmek kurumumuzun amaçları arasında yer almaktadır.

WhatsApp
Hemen Ara